İş Ortakları B2B girişi Armada Solution Center
ENG
MARKALAR
Armada; aşağıdaki bir çok marka ile uzun yıllara dayalı işbirliği yürütmektedir.
Armada Markalar

Cisco
Cisco internet ağ çözümleri konusunda dünya lideridir. Bugün iletişim ağları iş dünyası, eğitim, hükümet ve ev iletişiminin vazgeçilmez bir parçasıdır, ve Cisco’nun Internet Protokolü (IP) bazlı ağ çözümleri bu ağların temelini oluşturur. Cisco donanım, yazılım ve servis çözümleri bireyler ve şirketlerin üretkenliği artırmaları, müşteri memnuniyetini geliştirmeleri ve rekabet avantajını güçlendirmelerini sağlayan İnternet çözümleri yaratmak için kullanılmaktadır. İnternet ve aynı zamanda İnternet-temelli iş çözümlerinin sağladığı üretkenlik artışları ile Cisco ismi eş anlamlı hale gelmiştir. Cisco’da bizim vizyonumuz insanların çalışma, yaşama, eğlenme ve öğrenme yöntemlerini değiştirmektir.

E-Posta gönderin

COMMSCOPE
Commscope, eğitim, sağlık, finans, endüstri ve diğer pek çok pazarda özel ve kamu kuruluşlarının ihtiyaçlarına uygun ofis ve veri merkezi uygulamaları için geliştirdiği üstün kaliteli uçtan uca kablolama sistemleri ile bilişim ağları sektörünün en güvenilir firmalarından birisidir. AMP ve KRONE ürün portföyü ile tek bir kaynaktan farklı uygulamalara yönelik entegre çözümler sağlayan TE Connectivity, yapısal kablolama sektöründe dünya lideri olarak analog telefondan sistemlerinde 1/10/40 & 100Gbit e kadar farklı sistemlere yönelik olarak uygun veri, ses ve görüntü iletimi için fiber optik ve bakır kablolama sistemleri sağlamaktadır.

E-Posta gönderin


EMC
EMC Corporation işletmelerin ve hizmet sağlayıcıların faaliyetlerini dönüştürmelerine ve BT’yi bir hizmet olarak sunmalarına yardımcı olan dünyanın lider teknoloji şirketlerinden biridir. Bu dönüşümün temelinde bulut bilişim yer alır. Yenilikçi ürün ve hizmetler aracılığıyla EMC, bulut bilişime geçiş yolculuğunu hızlandırır; BT departmanlarının en önemli varlıkları olan verilerini daha atik, güvenilir ve maliyet-etkin şekilde depolamaları, yönetmeleri, korumaları ve analiz etmelerine yardımcı olur.
Dell dünyadaki lider sistem ve servis şirketlerinden biri olarak Fortune 500 listesinde 34. sırada bulunmaktadır. 20 yıldan uzun bir süredir bilgi teknolojileriniz kurumsal ve son tüketici müşterilerine en uygun şekilde sunarak IT sektörünün gelişmesinde büyük rol oynayan Dell, sunduğu uçtan uca çözümler ile firmaların daha verimli hale gelmesi için BT altyapısı konusunda hizmet vermeye devam etmektedir.

E-Posta gönderin

Extreme
Extreme Networks işletmeler, hizmet sağlayıcıları, ve internet alışverişi için yüksek performanslı, açık ağ yenilikler içerir. Enterasys Networks katkıları ile birlikte, dünyanın en büyük ağ şirketlerinden biri haline gelmiştir.

E-Posta gönderin


HCS
HCS, HES Cabling Systems, 2000 yılında HES Kablo tarafından yurtiçi ve yurtdışı pazarlara uluslararası standartlara uyumlu yapısal kablolama sistemi ürünleri sunmak üzere kurulmuştur. HCS üretimi, Batı Avrupa bilgi birikimi ve makina parkına dayalıdır. HCS ürünleri 3P, ETL, DELTA-EC veya UL laboratuarlarınca ait oldukları normlara göre test edilmiş ve onaylanmıştır. Tüm ürünler, ilgili AB Direktifleri ile %100 uyumludur. HCS, gerek yurtiçinde gerekse ihracat pazarlarında yüksek kaliteli ürünleri, geniş pazarlama aktiviteleri ve ürün bulunabilirliği ile Türkiye’nin ilk ve tek uluslararası yapısal kablolama sistemi üreticisidir. HCS ürünleri ve çözümleri uzun ömürlü ve gelecekteki muhtemel protokolleri destekleyecek şekilde tasarlanmakta ve eşsiz HCS Ömürboyu Sistem Performans Garantisi ile hem ürün hem sistem performansını garanti altına almaktadır HCS uzmanları, yapısal kablolama konusunda projelendirmeden ürün seçimine ve uygulamaya kadar tüm aşamalara dair en güncel bilgileri iş ortaklarına sunmaktadırlar. Bu sayede, iş ortaklarımızın müşterilerine sundukları çözümlerin en güncel bilgilere gore hazırlanmış ve proje ihtiyacının optimize edildiği şekilde yapıldığından emin olunmaktadır.

E-Posta gönderin

HP
Çalışanları, müşterileri, iş ortaklarını uygulamalara bağlayan temel bileşen ağ altyapısıdır. HP’nin FlexNetwork çözümleri; kampüs, uç şube ofis ya da uzak lokasyon alanlarında bulunan kullanıcıların veri merkezi ya da bulut ortamlarında konumlanmış olan uygulamalara kesintisiz erişmesini sağlayan uyumlu ve basitleştirilmiş bir ağ altyapısı sunar. Hp Networking’in standartları baz alan ürün portföyü; devreye alınması aylar süren iş yüklerinin dakikalar içerisinde hayata geçirilmesine olanak sağlayarak ağ altyapınıza çeviklik kazandırır ve ağ operasyonlarınızı otomatize ederek kullanıcı ve uygulamaların birbirine erişimini sorunsuz bir şekilde sağlar. Sağlanan tüm bu kolaylıkların yanında düşük toplam sahip olma maaliyetleri ile kurumlara avantaj sağlar.

E-Posta gönderin


JABRA
Hayatın sesleri bizimle daha güzel. Akıllı sesli iletişim çözümlerimiz, insanların öncelerinde mümkün olabileceğini hiç düşünemedikleri şekillerde fayda sağlıyor. Gerçek zamanlı bir sesli antrenör ve motive olup hedef odaklı kalmanızı sağlayan akıllı uygulamalar ile gelen yenilikçi spor kulaklıklarımız, yaşlı ve genç sporculara sınırlarını zorlamaları ve en iyi performanslarını aşmaları yönünde ilham veriyor. İş yerinde ise daha verimli çalışabilmenizi sağlıyoruz. Daha iyi ve verimli bir şekilde konsantre olabilmeniz, iletişim kurabilmeniz ve iş birliği yapabilmeniz için gürültüyü engelleyip cam gibi net bir ses kalitesi sunarak size yardımcı olabiliriz. Zengin ve dinleyiciyi saran ses kalitesi ile sevdiğiniz müziklerin tadını çıkarmanızı da sağlıyoruz. Ayrıca müzik dinlerken istediğiniz zaman arama yapabilir, ardından kolayca müziğinize dönebilirsiniz. Tüm bu özelliklerden daima net bir ses kalitesi ile faydalanırsınız. Sesin gücünü kullanarak insanların hayatını dönüştürmek bizim misyonumuz.
E-Posta gönderin

KASPERSKY LAB
Kaspersky Lab, 1997'de kurulan küresel bir siber güvenlik şirketidir. Kaspersky Lab'in derin tehdit istihbaratı ve güvenlik uzmanlığı, dünya genelindeki işletmeleri, önemli altyapıları, devletleri ve tüketicileri korumak için güvenlik çözümlerini ve hizmetlerini sürekli olarak dönüştürüyor. Şirketin kapsamı güvenlik portföyü, sofistike ve gelişen dijital tehditlerle savaşmak için önde gelen uç nokta korumasını ve bir dizi özel güvenlik çözümünü ve hizmetini içerir. 400 milyondan fazla kullanıcı, Kaspersky Lab teknolojileri tarafından korunuyor ve 270.000 kurumsal müşterinin en önemli varlıklarını korumasına yardımcı oluyoruz.

E-Posta gönderin

Lenovo
Lenovo (HKSE: 992) (ADR: LNVGY) Lenovo, dünyanın lider PC üreticisi ve PC+ pazarının öncü şirketlerinden olup 160’tan fazla ülkede müşterilere hizmet veren, 34 milyar ABD dolarlık bir kişisel teknoloji şirketidir. Olağanüstü bir mühendislik harikası olarak tasarlanan PC’ler ve mobil internet cihazları üretmeye adanmış olan Lenovo’nun iş anlayışı ürün yenileme, çok verimli bir global tedarik zinciri ve güçlü stratejik işletmeyi temel alır. Lenovo Group’un IBM Kişisel Bilgisayar Bölümü’nü satın almasıyla kurulan şirket güvenilir, yüksek kaliteli, güvenli ve kullanımı kolay teknoloji ürünleri ve hizmetleri geliştirir, üretir ve pazarlar. Ürün grupları arasında efsanevi Think marka ticari PC’ler ve Idea marka tüketici PC’lerinin yanı sıra sunucular, işistasyonları ve tablet bilgisayar ve akıllı telefonlar içeren bir mobil internet cihazları ailesi bulunmaktadır. Lenovo, Japonya’daki Yamato laboratuvarı, Çin’de Pekin, Şanghay ve Shenzhen ve ABD’de Raleigh ve NC’debulunan başlıca araştırma merkezleriyle küresel deneyimden faydalanmaktadır.

E-Posta gönderin


Milestone
1998 yılında kurulmuş olan ve günümüzde Canon Group bünyesinde bağımsız bir şirket olarak faaliyet gösteren Milestone Systems, açık platform IP video yönetimi yazılımları endüstrisinde dünya lideridir. Binlerce müşterideki kurulumu ile kendini kanıtlayan Milestone teknolojisi, kolay yönetilebilir, güvenilir bir teknoloji olup, farklı ağ donanımlarıyla çalışabilme ve çeşitli sistemler ile entegre edilebilme esnekliği sağlar. Ortakları üzerinden 100'den fazla ülkede satılmakta olan Milestone çözümleri, işletme ve kuruluşların risk yönetiminde, çalışanlarının ve varlıklarının korunmasında, işlemlerinin optimizasyonunda ve maliyetlerinin düşürülmesinde destek sağlamaktadır.

E-Posta gönderin

Polycom
Polycom, dünya çapında 415,000′den fazla kişinin güvendiği ses ve video uyumu için açık standart tabanlı eşsiz iletişimde (UC) dünya çapında bir lider konumundadır. Polycom çözümleri gücünü, Polycom® RealPresence® Platformu, kapsamlı yazılım altyapısı ve en geniş iletişim, işletme, mobil ve bulut uygulaması kapsamıyla birlikte çalışan zengin API’ler, ve her ortamda güvenli yüz yüze video işbirliğini sağlayan cihazlardan almaktadır. Polycom ve 7,000′in üzerindeki ortak ekosistemi, en iyi kullanıcı deneyimi, en yüksek çoklu satıcı ile birlikte çalışabilirlik ve en düşük TCO sağlayan gerçek manada eşsiz iletişim sağlamaktadır.

E-Posta gönderin


Riverbed
Riverbed global bağlantı kuruluşlar için,performans sağlamaktadır.Riverbed ile kuruluşlar sanallaştırma,konsolidasyon bulut bilişim ve felaket kurtarma gibi stratejikinisiyatifleri,performanstan ödün verme korkusu olmaksızın başarılı bir şekilde ve akıllıca uygulayabilir. Riverbed kuruluşlara IT’yi anlamak optimize ve konsolide etmek için ihtiyaç duydukları platformu sağlayarak, kuruluşun iş ihtiyaçlarına uygun hızlı,akıcı ve dinamik bir IT mimarisi oluşturmasına yardımcı olmaktadır.Riverbed (NASDAQ:RVBD) hakında ilave bilgi edinmek için web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

E-Posta gönderin

RSA
RSA, EMC'nin güvenlik bölümü, akıllı güvnlik ürünlerinin sağlayıcısıdır. RSA dünyanın önde gelen organizasyonlarının en kompleks ve detaylı güvenlik zorluklarının çözümüne liderlik eder, organizasyonel riskleri yönetir, mobil erişimin ve kolaborasyonun güvenli gerçekleşmesini sağlar, internet sahteciliğini önlemeye yardımcı olur ve gelişmiş tehditlere karşı defans sağlar. RSA; Guvenlik Analitiği ve endüstriye liderlik eden GRC kapasitesi ile, ekspert seviyesinde danışmanlık ve taviye hizmetleri ile; kimlik doğrulama, kotu niyet tespit etme, veri koruma konularında değişken kontrol mekanizması sağlar.

E-Posta gönderin


Zebra
1986 yılında kurulan Zebra Technologies, termal barkod etiket yazıcıları ve tüketim malzemeleri, etiket tasarım ve entegrasyon yazılımları, plastik kart yazıcıları ve RFID kodlayıcılarından oluşan, endüstriyel ve güvenilir baskı çözümleri sunan kendi alanında lider bir firmadır. Firmanın dünya üzerinde 100,000 rakamını aşkın müşterilerinde kurulu sistemlerinin sayisi 1,000,000 adedi geçmiştir. Portföyüne eklenen yeni çözümler ile son kullanıcı güvenliğinden veritabanı ve uygulama güvenliği çözümlerine kadar uzanan ve uçtan uca tüm güvenlik ihtiyacına çözüm sunabilen bir firmadır.

E-Posta gönderin
Copyright © 2022 | ArmAdA Bilgisayar Sistemleri San. ve Tic. A.Ş.