Yedekleme ve sanal ortamlarınız için tam görünürlük

Veeam® ONE™, VMware vSphere ve Microsoft Hyper-V sanal ortamları ile Veeam yedekleme altyapısıyla uyumlu olan, güçlü bir izleme, raporlama ve capacity planning (kapasite planlama) aracıdır. BT ortamı için tam görünürlük sağlayarak Kesintisiz Çalışan Kuruluşlar için İş Sürekliliği'ni (Availability for the Always-On Enterprise™) etkinleştirmeye yardımcı olur. Böylece sorunları operasyonları etkilemeden önce tespit edebilirsiniz.

Tutarlı kesintisiz çalışırlığı sağlar

Depolama alanınızın iki gün içerisinde dolacağının veya yapılandırma sorunlarından dolayı beş sanal makinenin yedeklenemediğinin farkında değilseniz, 15 dakikanın altında RTPO™'yu nasıl sağlayabilirsiniz? Sanal altyapıların ve yedekleme altyapılarının tam görünürlüğü, tüm veri ve uygulamaların kesintisiz çalışırlığı için temel önemdedir. Veeam ONE, vSphere, Hyper-V and Veeam ortamları için derinlemesine akıllı izleme ve raporlama sağlayarak modern veri merkezinin kesintisiz çalışırlığı için gerekli olan 'morning coffee' panelini ve akıllı raporları sunar.


Gelişmiş paneller, raporlama ve kapasite planlama

Veeam ONE'ın teknolojisi, gelişmiş analizlere, sektördeki en iyi uygulamalara ve yılların tecrübesine dayanır. Paneller, her şeyi kapsayan tek bir çözüm dahilinde, yedek ve sanal altyapılarınızın bir bakışta durum değerlendirmelerini sunar. Bu çözüm, ihtiyaç duyulduğunda parçalı detaylara derinlemesine erişim de dahil, performansınızın tam görünürlüğünü bir tıkla sağlamak üzere tasarlanmıştır. İzlenebilir ve raporlanabilir Veeam Backup & Replication™ sunucuları, ana bilgisayarlar, vCenter sunucuları, SCVMM sunucuları ve Hyper-V Yük Devretme Kümelerinin sayısında bir sınırlama olmaması sayesinde, kullanıcılar ortamlarının tamamında Veeam ONE'ın avantajlarından kolayca faydalanabilir.