YENİVeeam Backup & Replication v9

Veeam Backup & Replication™, sanallaştırılmış uygulamaların ve verilerin yedeklenmesi, kurtarılması ve replikasyonu için ödüllü bir platform sunar. VMware vSphere ve Microsoft Hyper-V sanal ortamları için #1 VM Backup™

v9'daki YENİLİKLER:


Yedekleme

Yedekleme pencerelerinizi kısaltın

Veeam Backup & Replication, hiçbir aracı kullanmadan, vSphere ve Hyper-V sanal ortamları için hızlı ve güvenilir görüntü tabanlı yedekleme sunarak, size hem daha kısa yedekleme pencereleri elde etme hem de yedekleme ve depolama maliyetlerini düşürme yeteneği kazandırır.


Kurtarma

Sanal makinelerin tamamını, tek bir dosyayı ve bunların arasında kalan her şeyi kurtarın

Veeam Backup & Replication, tek dosya, sanal makinelerin tamamı ve uygulama öğeleri için son derece hızlı ve güvenilir geri yükleme sunarak neredeyse her kurtarma senaryosuna güvenmenizi sağlarken, 15 dakikanın altında, düşük kurtarma zamanı hedeflerine (RTO) ulaşma kabiliyeti kazandırır. Instant VM Recovery™ ile sanal makinelerin tamamını dakikalar içinde geri yükleyin. Depolamayı hazırlarken ve yedeği dışarı aktarıp üretim ortamına kopyalarken kullanıcıları bekletmek yerine, vSphere ya da Hyper-V'deki herhangi bir sanallaştırılmış uygulamayı doğrudan en son yedekten çalıştırın. Geri yüklemenin ardından, sanal makineleri üretim depolamasına geri taşımak için, VMware Storage vMotion, Hyper-V Live Migration veya Veeam’in tescilli teknolojisi Quick Migration seçeneklerinden birini kullanabilirsiniz.


Replikasyon

Veri kullanılabilirliğini ve felaket kurtarmayı kolaylaştırın

Gelişmiş, görüntü tabanlı sanal makine replikasyonu ve kolaylaştırılmış felaket kurtarma sunarak, iş için kritik uygulamalarınızın kesintisiz çalışırlığını sağlar. Veeam, TÜM uygulamalar için 15 dakikanın altında kurtarma zamanı hedefi (RTO) elde etme kabiliyeti kazandırır.


Ayrıca çok daha fazlası

Veeam Availability Suite'e yükseltme yapın

Veeam Availability Suite™, vSphere veya Hyper-V ortamlarınızın görünürlük, ölçeklenebilirlik ve felaket kurtarma gereksinimlerini karşılamak için sağlam yedekleme, kurtarma ve yönetim yeteneklerini sunmak amacıyla Veeam Backup & Replication'ı içerir. Kuruluşlar, Veeam Availability Suite'in kurumsal seviyedeki mimarisiyle kesintisiz çalışırlık stratejilerini uygun maliyetle ve güvenle ölçeklendirebilir: