YENİ Veeam Availability Suite v9

Veeam® Availability Suite, Veeam Backup & Replication™'ın sektörün önde gelen yedekleme, geri yükleme ve replikasyon yeteneklerini, Veeam ONE™'ın gelişmiş izleme, raporlama ve capacity planning (kapasite planlama) işlevleriyle birleştirir. Veeam Availability Suite, VMware vSphere ile Microsoft Hyper-V ortamlarınızı güvenilir şekilde elde etmek ve yönetmek için ihtiyaç duyduğunuz her şeyi sunarak, aşağıdaki olanaklar aracılığıyla size yüksek kullanılabilirliğe sahip bir veri merkezi sağlar:

Veeam Yüksek Hızlı Kurtarma

Yüksek Hızlı Kurtarma:
İstediğinizi, istediğiniz şekilde yüksek hızda kurtarma

Veeam Yüksek Hızlı Kurtarma

Veri Kaybı Önleme:
Düşük RPO ve kolaylaştırılmış felaket kurtarma

Veeam Yüksek Hızlı Kurtarma

Doğrulanmış Kurtarılabilirlik:
Tüm dosya, uygulama veya sanal sunucuların her seferinde garantili kurtarılması

Veeam Yüksek Hızlı Kurtarma

Kullanılabilir Veriler:
Üretim benzeri test ortamıyla kullanıma almada düşük risk

Veeam Yüksek Hızlı Kurtarma

Tam Görünürlük:
Sorunlar çalışma ortamına etki etmeden önce proaktif izleme ve uyarma

Yüksek Hızlı Kurtarma

15 dakikanın altındaki RTO'lara ulaşın!

Veeam Backup & Replication, sanal makinelerin tamamı, farklı dosyalar ve uygulama öğeleri için son derece hızlı ve güvenilir geri yüklemeyi parmaklarınızın ucuna getirerek 15 dakikanın altında, düşük kurtarma zamanı hedefleri (RTO) sağlar.


Veri Kaybı Önleme

Düşük RPO ve kolaylaştırılmış felaket kurtarma

Veeam Backup & Replication, kolaylaştırılmış felaket kurtarma ile iş yeri dışında güvenli ve basit yedekleme sağlayarak 15 dakikanın altındaki kurtarma noktası hedeflerine (RPO'lara) ulaşma yeteneği sağlar.


Doğrulanmış Kurtarılabilirlik

Tüm dosya, uygulama veya sanal sunucuların her seferinde garantili kurtarılması

Veeam Backup & Replication tüm vSphere ve Hyper-V yedek ve replikalarını her seferinde otomatik olarak test eder. Dosyalarınızın, uygulamalarınızın ve sanal sunucularınızın ihtiyaç duyduğunuzda geri yüklenebileceğine güvenin.


Kullanılabilir Veriler

Üretim ortamınızın tam bir kopyasını yaratmak için yedekleme verilerini kullanma

Veeam Backup & Replication, üretimde kullanılmaya başlanmasından önce, yedeklerinizi ve replikalarınızı üretim benzeri bir ortama alarak uygulamanın dağıtılmasıyla ilgili riskleri azaltır.


Tam Görünürlük

Sorunlar operasyonu etkilemeden önce öngörülü izleme ve uyarma

Veeam Backup & Replication ve Veeam ONE™ ile yedeklerinizin ve sanal ortamınızın tamamının kontrolünü elinize alabilirsiniz. Veeam'in yedekleme ve sanallaştırma teknolojisinin tüm özellik ve yeteneklerini kullanarak, sorunları Always-On Business™ 'ınızı etkilemeden keşfedebilir ve bunlarla ilgili uyarılar alabilirsiniz.