Geleneksel yedekleme, ihtiyacınız olan kesintisiz çalışırlılığı sağlayamaz ve açıklar yaratır! Availability ile açığı kapatın!

Biz nasıl yapıyoruz


YENİ Microsoft Office 365 için
Veeam Backup

Enterprise Plus ile 2 yıl ÜCRETSİZ abonelik edinin*

Daha fazla bilgi için tıklayın

 • Veeam Partner Nasıl Olurum?

  Kapsamlı bir Veeam ProPartner Programı şirketinize, müşterilere tavsiyelerde bulunacak güvenilir bir danışman olmak ve VMware sanallaştırma pratiğinde uzun vadeli rekabetçi avantaj elde etmek için ihtiyaç duyduğunuz araçları sunar.

  <
 • Teklif İstiyorum

  Bizimle iletişime geçerek fiyat teklifi isteyebilir veya Veeam Satış Bölümünü arayarak Veeam fiyatları, Veeam lisanslama ya da Veeam ürünleriyle ilgili bilgi alabilirsiniz.

 • Veeam ile Solution Center

  ArmAdA Solution Center altyapısında Veeam ile EMC VNX / VNXe ve Data Domain teknolojilerini birarada kullanarak yüksek seviyede yedekleme ve geri yükleme senaryolarını test edebilirsiniz.

 • ArmAdA Branded Services

  Armada Branded Service ile İş ortaklarımızı farklılaştırarak, müşterileri için güvenilir bir servis ağı oluşturmaktayız. İş ortaklarımıza, yeni iş imkanları oluşturma ve karlılıklarını arttırmaları konusunda yardımcı oluyoruz.

 • Depolama ve Sunucu Çözümleri
  Anında Sanal Makine Kurtarma™
  Anında Dosya Seviyesinde Kurtarma
  Exchange, SharePoint, SQL ve Active Directory için Veeam Explorer™
  Ve çok daha fazlası!

 • Kampanyalar

  Kapsamlı bir pazarlama kiti ile artan Veeam satışlarınızı kolayca destekleyebilir. Otomatik pazarlama kampanyaları Ürün materyalleri ve rekabete yardımcı olacak bilgiler alabilirsiniz.