Symantec Backup Exec
Backup Exec 2014, sanal ve fiziksel ortamları koruyan, yedekleme ve felaket kurtarma ve de Unmatched kurtarma seçenekleri sunan tek bir entegre üründür.

Symantec Backup Exec, piyasada yedekleme konusunda tüm diğer rakiğ ürünlere göre önde gelen gelişmiş yedekleme ve felaket kurtarma yazılımıdır. En son piyasaya sürülen sürümü ile sizlere kolay kullanım imkanı ve işlevsellik açısından tüm rakiplerini geride bırakmaktadır.

Backup Exec 2014, sanal ve fiziksel ortamları koruyan, yedekleme ve felaket kurtarma ve de Unmatched kurtarma seçenekleri sunan tek bir entegre üründür.

Yedekleme karmaşasına son: Tamamen yeni tasarım yönetim konsolu ile hızlı ve kolay yönetim ve de gözlem imkanı sunmakta.

Sanal ve fiziksel ortamlarda, Symantec V-Ray teknolojisi kullanan Backup Exec 2014, hem sanal hem de fiziksel ortamlar için hızlı ve etkili yedekleme ve kurtarmayı olanak sağlıyor. VMware ve Hyper-V ortamlarında tek bir ürünle yüksek miktarda depolama ve yönetim imkanı sunmakta ve de fiziksel sunucular için sadece tek bir dosya kurtarma, tekrar kopyalama ve yedekleme yönetimi de sunmanktadır.

Symantec V-Ray teknolojisi ile güçlendirilmiş, Backup Exec 2014, kritik Microsoft uygulamalarını ve VMware tüm sunucuları geri yükler veya Microsoft Hyper-V sanal ortamlarda dramatik iş kesintilerini en aza indirmek için çalışır.

Sanal makineler, uygulamalar, veritabanları, dosya / klasör veya granül nesneleri aracısız olarak sanal makinelere geri yükleme.
Özellikler
Kolay restore ile sanal makinelerin, uygulamaların, database, dosya /klasör veya V-Ray teknolojisi ile granüler obje seçimlerin saniyeler içinde geri dönülmesi.
Sanal makinelerin ajansız yedeklenmesi.
Fiziksel makinelerin sanal makinelere ve farklı donanıma dönülerek kurtarılması.
Deduplication sayesinde optimum yedekleme stratejilerinin oluşturulması.
Yenilikçi, Modern yönetim konsolu ile yedekleme, politikalar, felaket kurtarma ve fiziksel / sanal makine dönüşümlerinin daha kolay yönetilmesi.