Symantec PGP Encryption
Bütünleştirilmiş yönetim arabirimleri ile yönetim karmaşıklığın ve işletim maliyetleri azaltılmıştır. Son noktalar, Dosya sistemleri yada Email şifreleme çözümleri için entegre ve merkezi bir yönetim sunulmaktadır.
PGP Universal Server
Smantec Endpoint Protection sıkı bir antivirus güvenliği sağlarken, data şifreleme ihtiyaçları Symantec PGP ' nin ihtiyaca yönelik çeşitli modülleri ile sağlanabilir.
Dosya Sistemleri Şifreleme Çözümleri
Dosyalarınız için genişletilmiş bir güvenlik; birlikte çalışma ortamları, dosya sunucusu süreçleri yada dosya transferleri için şifreleme sunulmaktadır. Uçtan uca koruma sağlanarak, verilerin bulunduğu yerden bağımsız olarak (son nokta veya sunucu) veriler güvenli bir şekilde tutulabilmektedir.
Son Nokta Şifreleme Çözümleri
Masaüstü - dizüstü sistemler (Windows, Mac veya Linux), optik medyalar, USB sürücüler ve artık Akıllı Telefonlar gibi tüm son nokta istemciler için bir bütün olarak şifreleme sağlanmaktadır. Bu sayede içinde önemli bilgilerin olduğu bir cihaz çalınsa veya kaybolsa bile, önemli kurumsal bilgilere hiçbir zaman erişilemeyecektir.

PGP Whole Disk Encryption
Endpoint Encryption Device Control
Endpoint Encryption Removable Storage Edition