Symantec Enterprise Vault
ArmAdA Hakkında Enterprise Vault entegre içerik arşivleme konusunda lider konumdadır. Kullanıcılara depolama, yönetme ve kurumda yapılandırılmamış bilgileri keşfetmesi için imkan tanır.

Symantec Enterprise Vault, BT yasal sorumluluklarını yerine getirme konusunda en büyük yardımcınızdır. Depolama alanı, yedekleme sistemi, yönetim ve arama ile iligli olarak en iyi şekilde, size en etkin ve yüksek performanslı çözümleri sunan arşivleme çözümüdür.

Arşivlemesini istediğiniz verileri kendi içinde tekilleştirerek yedeklenmesi gerek verilerin miktarını belirler ve bununlada kalmayıp bu limiti aşağı çeker. Kullanılan dosya ve e-posta sistemlerindeki bilgilerin hemen hemen %80 'lik bir kısmı atıldır (erişilmeyen, ihtiyaç duyulmayan)


Özellikler
Symantec Veri Kaybı Önleme teknolojisiyle, Excahge üzerinde kimlik belirlemede, tutmada ve silmede daha noktasal içerik ekleme ve uygunluk sunar.
Sosyal güvenlik numaraları, banka hesapları ve telefon numaraları gibi özel ve hassas bilgileri belirle ve email flag ekle.
Discovery Accelerator Custodian-based arama; E-posta genelinde hızlı bir şekilde ilgili tüm bilgileri, SharePoint, IMs, file, vb bulma imkanı ve artan arama hassasiyeti.
Sosyal Medya ve Web Sitesi arşivleme; Facebook, Twitter ve LinkedIn gibi sitelere uyum politikaları genişletmek.
Birleştirilmiş Belge Arşivleme Yazılım Platformu pahalı birincil depolama ürünlerinden daha düşük maliyetlidir.
Kullanıcılar için sunulan E-Keşif ve Arama rol tabanlı erişim, legal kullanıcılara arama, koruma, gözden geçirme ve verimli elektronik ortamlarda depolanan bilgiler export gibi özellikler sunar.
Arşiv içeriğinin küresel tekilleştirilmesi (örnek; e-posta, dosya, sharepoint, IM, veritabanları.)