Sektörde lider konuma sahip bir sanallaştırma yazılımı şirketi olan VMware (NYSE:VMW), BT operasyonlarını kolaylaştırarak, şirketleri yenilikçi olmaları ve büyümeleri konusunda güçlendirir. VMware, veri merkezinden buluta ve mobil aygıtlara kadar tüm altyapıyı sanallaştırarak, BT'nin herhangi bir aygıttan, herhangi bir anda ve yerde hizmet sunabilmesini sağlar. VMware, işinizi daha etkin ve karlı hale getiren teknolojilerle BT'nizi radikal bir şekilde dönüştürür. Sanallaştırma ve ilke destekli otomasyon konusunda bir öncü olan VMware, tüm veri merkezinde BT'nin karmaşıklığını azaltır. Sanallaştırma yazılımları profesyonel hizmetler ve uygulamaların birlikte çalışabilirliğini ve müşteri seçimlerini destekleyen, 55.000'den fazla iş ortağından oluşan güçlü bir ekosistem ile, 500.000'den fazla müşteriye değer sunar.

Lider sanallaştırma yazılımıdır. Fiziksel sunucu üzerindeki donanım kaynaklarını birden fazla işletim sisteminin paylaşarak kullanmasına ve bu işletim sistemlerinin donanımdan bağımsız konteynerler içinde birbirlerini etkilemeden yüksek verimlilik ve esneklik esasına dayanarak çalışmasına imkan tanır.

HA (High Availability)
DRS (Distributed Resources Scheduler)
Fault Tolerance
App HA
Storage I/O Control ve Network I/O Control
Flash Read Cache

Sanallaştırılmış ortamlarda izleme, problemleri tespit edip çözme ve kapasite planlama için kullanılan çözümdür. Fiziksel ve sanal kaynakları sürekli izleyerek şu anda var olan ya da gelecekte var olabilecek problemlere karşı kullanıcıları uyarır ve problemlerin, onları oluşturan ana nedenleri ortadan kaldırmak suretiyle çözümlenmesine imkan tanır.

Arayüz Anlatımı
Senaryolar ile Problem Tespit Etme
Performans İzleme ve Analiz
Kapasite Yönetimi ve entegrasyonu

Yüksek performanslı ve esnek masaüstü sanallaştırma çözümüdür. Normalde fiziksel bilgisayarlar üzerinde çalışan son kullanıcı işletim sistemlerinin konsolide edilerek veri merkezi içinde merkezi bir şekilde çalıştırılmasına ve yönetilmesine imkan tanır. Kullanıcılar kendilerine ait ya da paylaşılan sanal masaüstlerine istedikleri cihazdan bağlanarak klasik masaüstü deneyimini ve daha fazlasını yaşayabilirler.

Kurulum ve Arayüz Anlatımı
ThinApps (Packaged Applications) Kullanımı
Virtual Desktop için Image Yönetimi
3D Uygulama Kullanımı
Tablet, Thin/Zero Client Kullanımı

Sanal ve fiziksel sunucuların imaj ve uygulama tabanlı olarak yedekleme ve geri yüklenmesine imkan tanıyan çözümdür.

Backup ve Restore Kullanımı
vDPA ile başka bir vDPA’e Replikasyon
vDPA ile Data Domain Kullanımı (DD Boost)

Site Recovery Manager felaket anında FKM’nin düzgün bir şekilde ayağa kaldırılabilmesi için BT tarafından tasarlanması ve işleme konulması gereken tüm adımları otomatize ederek ortamın minimum insan müdahalesi ile hızlı bir şekilde çalışmaya başlamasını sağlar. Ayrıca henüz felaket gerçekleşmeden FKM’nin çalışırlığını test edip raporlanmasına imkan tanır.

vSphere Replication Kullanımı
Third-party Array-based Replication Kullanımı
Automated Disaster Recovery Failover
Automated Failback Senaryosu

Fiziksel son kullanıcı bilgisayarları için yedekleme ve merkezi imaj yönetimi çözümüdür. BT ekibi Mirage kullanarak son kullanıcı bilgisayarlarının yedeğini alabilir, gerektiğinde aynı ya da farklı bir bilgisayar üzerinde yedeğin tamamını veya bir bölümünü geri dönebilir. Ayrıca merkezi olarak imaj yönetimi, işletim sistemi yükseltme, güncelleme, uygulama yükleme gerçekleştirebilir.

Single Image Yönetimi
Automated Migration
Notebook Recovery
Endpoint App Recovery

Yukarıdaki mimarileri detaylı olarak incelemek ve Armada Solution Center'ı ziyaret etmek için lütfen randevu alınız.
Randevu İstiyorum
Copyright © 2020 | ArmAdA Bilgisayar Sistemleri San. ve Tic. A.Ş.