Modern işletmelere yönelik veri platformu. SQL Server, küçük ve orta ölçekli kuruluşlara hızlı, yüksek kullanılabilirliğe sahip bir veritabanı ve bulutta kullanılmaya hazır, işletmenizle birlikte büyüyecek bir veri platformu sağlar.
Şirketiniz büyüdükçe, çekirdek işletme fonksiyonlarını destekleyen veritabanlarına ilişkin talepler de büyür. SQL Server 2014, maliyetli her ölçekten kuruluş için uygun, hızlı ve kullanılabilirliği yüksek veritabanı işlevselliği sağlar.

SQL Server, ihtiyaçlarınıza uygun sürümü sunuyor:

Enterprise

SQL Server Enterprise, yüksek veritabanı ve iş zekası gereksinimlerini karşılayacak kapsamlı üst düzey veri merkezi özellikleri sunar.
Kurumsal: Çok sayıda posta kutusu veritabanına ihtiyaç duyan daha büyük kuruluşlar için tasarlanmıştır. Bu sürüm en fazla 100 posta kutusu veritabanı destekler.

Business Intelligence

SQL Server Business Intelligence, kurumların güvenli, ölçeklendirilebilir ve yönetilebilir self servis kurumsal BI çözümleri oluşturup kullanmasına olanak sağlar.
Kurumsal: Kuruluşların, uyumluluk gereksinimlerini karşılama maliyetini düşürmek ve bu işlemleri basitleştirmesini sağlamak üzere tasarlanmıştır. Tümleşik arşivleme işlevine ve bilgi koruma özelliklerine sahiptir. Ayrıca eski sesli mesaj sistemlerini Birleşik Mesajlaşma ile değiştirerek maliyetleri düşürmenize yardımcı olur. Kurumsal CAL, Standart CAL’ın bir eklentisi olarak satılır. Kurumsal CAL özelliklerini etkinleştirmek için kullanıcının hem Standart CAL hem de Kurumsal CAL ile lisanslanması gerekir.