Yedekleme ve Kurtarma

Commvault

Bulut ve şirket içi ortamlardaki tüm iş yükleri için veri kullanılabilirliğini sağlayın

Yedekleme ve Kurtarma

Commvault

Bulut ve şirket içi ortamlardaki tüm iş yükleri için veri kullanılabilirliğini sağlayın

Office 365 Verilerinizi Commvault'un Baas Çözümü Metallic ile Güvence Altına Alabilirsiniz.

Tüm ortamlarınız için tek bir veri yedekleme çözümü

Tüm ortamlarınız için tek bir veri yedekleme çözümü

Verileriniz nerede bulunursa bulunsun, Commvault® Backup & Recovery ile tek bir arayüz üzerinden kullanılabilirliği sağlayın. Maliyetli veri kaybı senaryolarına, ayrılmış veri silolarına, eksik kurtarma SLA'larına ve verimsiz ölçeklendirmeye veda edin. Ekibinizi daha fazlasını yapmaları için güçlendirin.

Basit, kapsamlı yedekleme ve arşivleme

  • Tek bir genişletilebilir platform ve kullanıcı arabiriminden kapsamlı iş yükü kapsamı (dosyalar, uygulamalar, veritabanları, sanal, kapsayıcılar, bulut)
  • Depolama entegrasyonları aracılığıyla yüksek performanslı yedeklemeler

Güvenilir kurtarma, fidye yazılımı koruması ve güvenlik

  • Sanal makinelerin anında kurtarılması dahil, verilerin ve uygulamaların hızlı, ayrıntılı bir şekilde kurtarılması
  • Anormallik algılama ve raporlama dahil yerleşik fidye yazılımı koruması

Ölçeklenebilir, maliyet açısından optimize edilmiş bulut veri mobilitesi

  • Verileri ve iş yüklerini bulutlara/bulutlardan/bulutlar arasında/bulutlar arasında kolayca yedekleyin, kurtarın ve taşıyın
  • Bulutta veya şirket içinde minimum altyapı gereksinimleriyle maliyetleri azaltın
  • İlkeye dayalı otomasyon aracılığıyla veri ve iş yüklerinin şirket içi konumuna kıyasla bulutu optimize edin

Commvault Akıllı Veri Hizmetleri

Commvault Akıllı Veri Hizmetleri

Commvault Backup & Recovery, kuruluşların verilerinin karmaşıklığını proaktif olarak basitleştirmesini ve yönetmesini sağlayan Commvault'un Akıllı Veri Hizmetleri Platformunun bir parçasıdır.

Tüm veri ortamınızı yönetmek için tek bir görünüm

Tüm veri ortamınızı yönetmek için tek bir görünüm

Commvault Command Center™, veri koruma ve olağanüstü durum kurtarma girişimlerinizi yönetmek için kullanımı kolay, son derece özelleştirilebilir web tabanlı bir kullanıcı ara birimidir. Varsayılan yapılandırma değerleri ve kolaylaştırılmış prosedürler ile rutin veri koruma ve kurtarma görevlerinde zaman kazandırır.

Veri koruma ortamınızı ayarlamak, korumak istediğiniz içeriği belirlemek ve yedekleme ve geri yüklemeleri başlatmak ve izlemek için Komut Merkezi'ni kullanın. İndirmeler, formlar, analizler, izleme, raporlama ve daha fazlası dahil olmak üzere çeşitli bileşenlere kolayca erişin. Rol tabanlı erişim denetimi, self servis için kontrollü bir ortam sağlayarak yöneticileriniz ve BT destek personeliniz üzerindeki yükün azaltılmasına yardımcı olur.

Komuta Merkezi, çevikliği artırmak ve idari maliyetleri azaltmak için çoklu CommCell sitelerinde tek panelden cam yönetimine olanak tanır.

Veri yönetiminin avantajları

Veri yönetiminin avantajları

Veri yönetimi ve veri yönetimi koruması, kuruluşunuzun şirket içi ve hibrit/çoklu bulut ortamlarındaki tüm iş yükleri için koruma ve kolay yönetim sağlar. Bu, fiziksel ve sanal sunucular da dahil olmak üzere önceki nesillere ait verilerin ve iş yüklerinin yanı sıra kapsayıcılar ve SaaS gibi mevcut yeni nesil iş yüklerinin yönetimini ve korunmasını içerir. Birden çok veri neslini birleştirmek, veri dağılımın etkisini azaltmaya yardımcı olurken; verilerinizi uygun maliyetli ve geniş ölçekte hızla kurtarmanıza da olanak tanır.

100.000'den Fazla Kuruluş Neden Commvault'a Güveniyor?

100.000'den Fazla Kuruluş Neden Commvault'a Güveniyor?

100.000'den fazla kuruluş, verileriyle harika işler yapmalarında yardımcı olması nedeniyle Commvault'a güveniyor. Commvault 25 yılı aşkın süredir yaptığı yeniliklerle, çeşitli veri iş yüklerini ve ortamlarını uygun ölçekte yönetebilirsiniz. Bu bizim ödün vermediğimiz mimarimizdir!

Hadi Başlayalım
Commvault'u sizinle tanıştıralım

© 2021, Tüm hakları saklıdır.