OT/VT sektörünün lider üreticilerinden Honeywell, yüksek performanslı veri toplama aygıtlarının yanı sıra, el terminalleri ve barkod okuyucuları içeren geniş ürün yelpazesi ile perakende satış, sağlık hizmetleri, taşıma ve lojistik alanlarına yönelik çözümler sunmaktadır. Honeywell, pazara sunduğu yenilikçi ürünlerle birlikte, geliştirilmiş yazılım, servis ve profesyonel çözümler sayesinde kullanıcılara verileri en etkin biçimde yönetme şansı vermektedir. Honeywell ürünleri, dağıtıcı ve çözüm ortakları aracılığıyla dünyanın dört bir yanında son kullanıcılara ulaştırılmaktadır.
Armada Bilgisayar 1989 yılından bu yana dinamik yapısı ve yenilikçi bakış açısı ile bilişim sektöründe alanında lider uluslararası markaların tercih ettiği katma değer sağlayan bir distribütör konumundadır. Yeni nesil teknoloji ve çözümleri alanında uzman kadrosu ile iş ortakları üzerinden son kullanıcılara sunmaktadır.

2006 yılında halka arz edilerek borsada işlem görmeye başlayan Armada, müşteri ve marka odaklı iş süreçleri, yeni teknolojileri operasyonunda ilk uygulayan şirket olmanın getirdiği güvenilirlik ve deneyim ile pazarda farklılığını başarı ile ortaya koymuştur. 2014 yılı itibari ile de dünyanın önde gelen distribütörlerinden Ingram Micro çatısı altında faaliyet göstermeye başlamıştır.

Armada, bilişim sektörünün ön yatırım, finansman ve deneyim gerektiren ürün ve teknolojilerini dünya ile eşzamanlı Türkiye pazarına başarıyla sunarak, iş hacmini büyütmekte ve yaygınlaşmaktadır.

Copyright © 2022 | ArmAdA Bilgisayar Sistemleri San. ve Tic. A.Ş.
scroll up